KABAK to oryginalne skarpetki projektowane przez dwójkę młodych ludzi z Warszawy z myślą o tych, którzy potrzebują odrobiny szaleństwa i koloru w życiu, oraz po to, aby wszystkich cieszyły i dobrze się nosiły.

 

Wszystko zaczęło się zimą 2012/13. W myśl idei potrzeba matką wynalazków Kasia, nasza projektantka, oraz Kuba, odpowiedzialny za marketing, sprzedaż i codzienne prace związane z zarządzaniem KABAKami, postanowili stworzyć markę, która, w przeciwieństwie do tego, co znajdowali w sklepach, sprosta ich wymaganiom a przede wszystkim da ludziom uśmiech a ich strojom nada niepowtarzalny wygląd.„Chcieliśmy przede wszystkim, aby KABAK był skarpetą dla każdego, by każdy mógł odnaleźć coś dla siebie”, powtarzają.

 

Początki, jak można się domyślić, były trudne. Z uwagi na studia Kasi ciężko było zatrzymać się i zająć firmą w 100%, ponieważ oboje podróżowali między Łodzią a Warszawą. KABAK wystartował ze sprzedażą z trzema autorskimi projektami. Sukcesywnie Kuba z Kasią pojawiali się na coraz  większej ilości targów modowych w stolicy i udawało im się przekonać coraz więcej osób do swojego małego projektu. W lutym 2014 udało im się stworzyć stronę internetową, magazyn której stanowiło początkowo mieszkanie Kuby i Kasi. Ilość dostaw oraz wypadających z szafy na głowę skarpet zaczęła stanowić z czasem problem i sytuacja zmusiła ich do rozejrzenia się nad lokalem z prawdziwego zdarzenia, w którym można by było przyjmować klientów i zajmować się pracą nad kolejnymi projektami. W ten sposób KABAK trafił w Aleje Jerozolimskie w Warszawie, gdzie otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w 2015 roku. Fakt ten ucieszył wszystkich z KABAKowego zespołu, ponieważ usprawnił jego pracę i sprawił, że nie był on już tak bardzo anonimowy.

 

Po czterech latach pracy KABAK jest w stanie zapewnić swoim klientom wysokiej jakości produkty na każdą okazję i w każdym stylu oraz może się pochwalić zgranym teamem, do którego dołączyły Ola i Klaudia. Sukces jest naszym motorem, dlatego sięgnęliśmy dalej i od czerwca zamiast w Al. Jerozolimskich można nas spotkać na ul. Hożej 51 w większym, a przede wszystkim przystępniejszym, nowo-wyremontowanym lokalu.

KABAK LOGO