Jesteś w dziale pomocy naszej KABAKowej strony.

 

 

Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz na naszej stronie w poszczególnych działach. Sprawdź dokładnie poniższą listę, a jeśli nie znajdziesz satysfakcjonującej Cie odpowiedzi, to napisz do nas na adres kontakt@kabak.com.pl

lub zadzwoń pod numer telefonu: +48 511 398 659.

 

 

Zdecydowanie najczęściej zadawanym pytaniem jest to dotyczące śledzenia zamówień. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie jest Twoja przesyłka, to skorzystaj z podstrony ŚLEDZENIE ZAMÓWIEŃ. Znajdziesz tam system pozwalający na wpisanie numeru przesyłki i sprawdzenie na jakim etapie jest realizacja Twojego zamówienia.

 

Jeśli chciałbyś zwrócić zakupy i nie wiesz jak to zrobić, to zakładka ZWROTY jest dla Ciebie. Napisz do nas śmiało na adres zamowienia@kabak.com.pl, a wytłumaczymy wszystko krok po kroku.

 

Przejrzyj także starannie MAPA STRONY – znajdziesz tu wszystkie podstrony dostępne w naszym sklepie. Możliwe, że to umożliwi Ci samodzielne rozwiązanie problemu.

 

W innych wypadkach kontaktuj się z nami śmiało. Praca z ludźmi, to dla nas przyjemność, więc piszcie i dzwońcie w godzinach pracy sklepu (10-19), gdy tylko zajdzie taka potrzeba!

KABAK LOGO