Już niedługo widzimy się na Targach Slow Fashion na PGE Stadion Narodowy w Warszawie! Wydarzenie rusza 1 listopada (Sobota) o godzinie 11, a kończy się 2 listopada o godzinie 19

Na targach będzie miała premiera naszych nowości, ale to nie jedyny powód, żeby odwiedzić modowe wydarzenie sezonu!

Wyselekcjonowane grono projektantów przedstawi Wam swoje jesienno-zimowe kolekcje, a szczególnie atrakcyjnie zapowiada się Strefa Męska. Jest to idealne miejsce, żeby zaopatrzyć się w prezenty urodzinowe, bądź pierwszych przymiarek do prezentu na święta – w przypadku osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Na naszym stoisku znajdziecie kolorowe skarpetki, nowe kroje czapek beanie oraz czapek z pomponami. Dodatkowo przygotowujemy plecione paski, a przy pomyślnych wiatrach również kolejne akcesoria tworzone pod naszą marką we współpracy z rzemieślnikami i producentami z Polski.

Dla wszystkich, którzy nie dadzą rady spotkać się z nami na Targach Slow Fashion, także mamy pewną alternatywę! Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Hożej 51 w Warszawie. W sklepie prócz marki KABAK znajdziecie również produkty takie, jak bielizna Rilke Philosophy, kosmetyki Hagi cosmetics, okulary Brylove, czy biżuterię od marki SOTE.

Do zobaczenia!

KABAKi

KABAK LOGO